All for Joomla All for Webmasters

ALTINELLER İLKOKULU

Türk Milli Eğitimi gerekleri doğrultusunda bilgi teknolojilerini kullanan, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, eleştirel düşünme yetenekleri gelişmiş öğrenciler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Etkin öğrenme modeli ile her öğrencinin konuyu kendine özgü, doğru metot ve yaklaşımla öğrenebileceği ve kendi seviyesinin en üst düzeyine çıkabileceği felsefesi geçerlidir.

 

İlkokulda 1.sınıftan itibaren Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizcenin doğal konuşma ortamında öğrenilmesi amaçlanmaktadır. Tüm sınıflarda İngilizce dersleri için seçilen yayınlar, programlar çoklu zeka kuramına uygundur ve böylece her öğrencinin kapasitesinin en üst seviyesine çıkması amaçlanır.

Okulumuz öğrencilerinin her dersten, bir sonra ki konuya geçmeden, varsa eksik bilgileri ek çalışma ve dersler uygulanarak, eğitimlerinin tamamlanması sağlanır.

Can Yudum COŞKUN

 

ÖZEL ALTINELLER İLKOKULU VE ANAOKULU olarak bağımsız kampüsümüzle bu yıl eğitim öğretim hayatımıza başladık. 4-10 yaş aralığındaki öğrencilere hitap eden şehir merkezindeki okulumuz; spor, sanat ve bilimin doğa ve insan sevgisiyle harmanlanıp öğrencilere aktarılması için çalışmaktadır.

 

Maki Akademi programı ile bilim ve doğa sevgisi, Future Kids programı ile uygulamalı matematik eğitimi, Crossaction Kids, yüzme, dans ve jimnastik eğitimi ile doğru fiziksel gelişim, müzik ve sanat çalışmaları ile kendini tanıma, drama ile kendini ifade edebilme, satranç ile planlı ve çözüm odaklı düşünebilme ve yoğun yabancı dil programımız öğretim yollarımızı ifade etmektedir.

 

Hedefimiz küçük yaşlardan itibaren bizimle olan öğrencilerimizin donanımlı okul ortamında kendilerini keşfetmelerini sağlamak, yol gösterici ve geliştirici olmaktır. İlimize kazandırdığımız donanımlı kampüsümüzle birçok çocuğun hayatına dokunmaya devam ediyoruz. Mutlu ve sağlıklı bireyler, sağlıklı ve bilinçli bir toplum oluşturur.

1. Sınıf Yayın Listesi İçin Tıklayınız

2. Sınıf Yayın Listesi İçin Tıklayınız

3. Sınıf Yayın Listesi İçin Tıklayınız

Süleyman Demirel Bulvarı TRT Kavşağı
Çukurova / ADANA

Telefon:  0322 880 00 00 – 0322 260 00 50 – 0322 260 00 51