Altıneller Havacılık Liseleri | Altıneller Okulları
All for Joomla All for Webmasters

ALTINELLER HAVACILIK LİSELERİ

Uzmanlara göre ‘uçak bakımı’, iş bulma garantisi olan alanların başında geliyor. İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü verilerine göre bu bölümden mezun olan öğrencilerin yüzde 99’u hemen meslek sahibi oldu. Sabiha Gökçen Havalimanı’nın 2008 yılında Uluslararası Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM) olması ve sivil havacılıktaki gelişmeler; alanda istihdam imkânını artırdı. Türkiye genelinde bu alana sahip okul sayısı az.

 

Altıneller Havacılık Liseleri Nerelerde?

 

Altıneller Havacılık Liseleri, Seyhan E-5 Yolu Üzeri Havalimanı Kavşağından Sonra Şimdide Ceyhan Yolu Konsolosluk Yanında Faaliyete Girmiştir. Erken Kayıt Avantajlarından Faydalanıp Hemen Detaylı Bilgi Almak İçin 0322 328 28 28 Numaralı Bilgilendirme Hattımızı Kullanabilirsiniz.

İsabelle MİLLİON’ın Okulumuzdaki Söyleşi ve İmza Günü.

Fransız Yazar ve Felsefe Doktoru İsabelle MİLLİON’ın Okulumuzdaki Söyleşi ve İmza Günü. Kendisine Teşekkür Ediyoruz.

Devamını Oku

Sivrihisar Hava Parkı Gezisi

Eskişehir ‘in Sivrihisar ilçesinde bulunan ve aynı zamanda Türkiye ‘ nin ilk sivil hava parkı olma özelliğini taşıyan “Sivrihisar Hava Parkı” 16-17 Eylül tarihlerinde Türkiye’nin en büyük Airshowuna ev sahipliği yapıyor. Havacılık sektörünün önde gelen savunma sanayii, eğitim kurumları, uçuş okulları dışında bir çok sivil akrobasi pilotunun sahne aldığı airshow’a Sn. Genel Koordinatörümüz Halil İbrahim ...

Devamını Oku

Meryem Ana Çiftliği Gezimiz

Öğrencilerimizin hayvanları tanıması, sevmesi ve doğa ile iç içe olması için Öğrencilerimiz ile birlikte Altıneller Ailesi Meryem Ana Çiftliğine gezi düzenlemiştir.  

Devamını Oku

ABD ADANA KONSOLOSU OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.

ABD ADANA KONSOLOSU OKULUMUZU ZİYARET ETTİ. ABD Adana Konsolosu Sayın Linda Stuart SPECHT, Türk-Amerikan Kültür Buluşması kapsamında okulumuzu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında okulumuzu gezen ve okulumuzun her eğitim birimi ile ilgili olarak hayran kaldığını dile getiren Sy SPECHT, gördüğü ilgi ve profesyonelce hazırlanmış program için de ayrıca teşekkürlerini dile getirdi. Kültür buluşması kapsamında Amerikalı öğrencilerle ...

Devamını Oku

Güreşte Altın Madalya Aldık!

Adana Okul sporları Güreş turnuvasında Grekoromen dalında Gençler A kategorisinde 96 kiloda öğrencilerimizden Osman Boz 1. Olup altın madalya aldı.Adanayı temsilen Niğde’de yapılacak olan bölge turnuvasında öğrencimiz temsil edecektir.yine öğrencilerimizden Samet Türedi’de 66 kiloda 3. Olup bronz madalya aldı.

Devamını Oku

Erciyes / Kapadokya Gezimiz

Devamını Oku

İngiltere / Londra Gezimiz

Öğrencilerimizle İngiltereye Keyifli Bir Gezi Düzenledik.

Devamını Oku

Öğrencilerimizle İtalya ve İsviçre Gezimiz

Öğrencilerimizle İtalya ve İsviçre’ye Keyifli Bir Gezi Düzenledik.  

Devamını Oku

Kelaynak Havacılık Kulübü Gezimiz

►Havacılık Lisemizin Öğrencileri ve Öğretmenleriyle Kelaynak Havacılık Kulübünde Eğitim Uçakları üzerinde Kalıcı ve Çok Eğlenceli bir Eğitim ve Uçuş yaptık. ►Öğrencilerimiz, Havacılık Öğretmenlerimiz eşliğinde Uçak Gövde ve Motor Yapıları, Elektronik Sistemleri, Uçağın Uçuş Sistem ve Yapıları, Montaj ve Demontaj Sistemi gibi bir çok teknik bilgi edindiler.

Devamını Oku

Altıneller Okulları İzmir Gezisi

Altıneller Okulları İzmir Gezisinden Kareler

Devamını Oku

Bu Bölüm Hazırlanmaktadır.

Hızlı İletişim Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Yüreğir Kampüs
Ceyhan Yolu Üzeri Konsolosluk Yanı
Yüreğir/ADANA
Seyhan Kampüs
E-5 Yol Üzeri Havalimanı Kavşağı
Seyhan / ADANA

Telefon:  0322 346 20 10 – 0322 346 20 12

E-Posta  : seyhanmtal@altineller.com.tr