Altıneller Temel Lise | Altıneller Okulları
All for Joomla All for Webmasters

ALTINELLER TEMEL LİSE

10.Sınıf

Altıneller Temel Lisesi’nin hedefi Öğrencinin ilgi ve yeteneği doğrultusunda en iyi üniversiteye yerleşmesini sağlamaktır.

Hazırlık programını 4 yıla yayarak etkili ve verimli eğitim vermekteyiz.

Özellikle 9. ve 10. sınıflarda Öğrencilerimizin Sosyal gelişimlerine

destek olmak amacıyla çeşitli Sanatsal-kültürel ve sportif etkinler

yapılmaktadır.

Bunlar; tiyatro, şiir, makale, öykü, drama, müzik, görsel sanatlar, gezi – gözlem, Bilimsel projeler, santranç, zeka oyunları, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, güreş ve bunun gibi sportif etkinliklerdir.

11. Sınıflar

 

Okulumuz öğrencilerini Üniversite hedeflerine ulaştırmak için 11.sınıf öğrencilerimize müfredat konuları anlatılırken buna parelel olarak YGS konularınada yer verilmektedir.

Hafta içi ETÜT saatleri ve hafta sonu kurslarında YGS hazırlık çalışmaları ve soru çözümleri yapılır.

 

OKUL BİTİŞ SAATLERİNİ TAKİBEN ETÜT DERSLERİ YAPILIR.

 

EŞİT AĞIRLIK GURUBU

400 SAAT YGS

600 SAAT LYS

SAYISAL GURUBU

450 SAAT YGS

550 SAAT

12. Sınıflar 

12. Sınıfa geçen tüm 11. sınıf  öğrencilerimize ağustos ayı başından itibaren 5 haftalık ön hazırlık programı uygulanır .

12. SINIF

TÜM 12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK PROGRAMINA TEMMUZ AYI SON HAFTASINDAN İTİBAREN 5 HAFTALIK ZORUNLU YGS ÖN HAZIRLIK PROGRAMINA TABİİ TUTULUR.

BU SAYEDE YGS SINAV HAZIRLIK PROGRAMININ BÜYÜK BİR KISMI YAZIN TAMAMLANARAK ÖĞRENCİLERİMİZ DAHA HAZIR OLARAK OKUL PROGRAMINA BAŞLARLAR.

*HER PAZARTESİ SINAV GÜNÜDÜR.

*HAFTA İÇİ BAZI AKŞAMLAR KAMP PROGRAMI YAPILIR.

*OKUL BİTİŞ SAATLERİNİ TAKİBEN ETÜT DERSLERİ YAPILIR.

YAZ DÖNEMİ
200 SAAT YGS ÖN HAZIRLIK

DÖNEM
600 SAAT YGS
350 SAAT LYS

2. DÖNEM
800 SAAT LYS

Cemal ÖZKARUL

 

Değerli Arkadaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler… ÖZEL ALTINELLER TEMEL LİSESİ olarak sizlere alışılagelmiş LİSE eğitimi anlayışından farklı olarak, değerli öğrencilerimizi üniversiteye hazırlarken aynı zamanda LİSE müfredatımızı sosyal etkinliklerle zenginleştirip sıkıcı bir eğitim programından uzak zevkle okulumuza gelerek eğitim almanızı sağlamaktayız. Okul+Dershane programının birleştirilmiş haliyle ile karşınızdayız. Bilgi ve teknoloji çağının gereklerine uygun olarak, internet altyapısıyla Eğitim Bilişim Ağı destekli FATİH Projesi kapsamında son teknolojiyi öğretimimizde verimli bir biçimde kullanmaktayız. Başarılarımız kurumsal kimliğimizin öğrenci, veli ve yurttaşlarımıza yönelen yüzü olacaktır. Dört yıl boyunca ÖZEL ALTINELLER TEMEL LİSESİ çatısı altında lise öğrenimlerini sürdüren değerli evlatlarımızın ÜNİVERSİTE sınavından başarı ile çıkabilmeleri için zorlu bir büyüme, öğrenme ve gelişme çağına eşlik eden program sürecini birlikte yaşadığımız öğrencilerimize, bütün hayatları boyunca sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunmak istiyorum. ÖZEL ALTINELLER TEMEL LİSESİ ailesinin bir ferdi olarak sevgi ve saygılarımı sunarım.

9. Sınıf Yayın Listesi İçin Tıklayınız

10. Sınıf Yayın Listesi İçin Tıklayınız

11. Sınıf Eşit Ağırlık Yayın Listesi İçin Tıklayınız

11. Sınıf Sözel Ağırlık Yayın Listesi İçin Tıklayınız

İsabelle MİLLİON’ın Okulumuzdaki Söyleşi ve İmza Günü.

Fransız Yazar ve Felsefe Doktoru İsabelle MİLLİON’ın Okulumuzdaki Söyleşi ve İmza Günü. Kendisine Teşekkür Ediyoruz.

Devamını Oku

Meryem Ana Çiftliği Gezimiz

Öğrencilerimizin hayvanları tanıması, sevmesi ve doğa ile iç içe olması için Öğrencilerimiz ile birlikte Altıneller Ailesi Meryem Ana Çiftliğine gezi düzenlemiştir.  

Devamını Oku

ABD ADANA KONSOLOSU OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.

ABD ADANA KONSOLOSU OKULUMUZU ZİYARET ETTİ. ABD Adana Konsolosu Sayın Linda Stuart SPECHT, Türk-Amerikan Kültür Buluşması kapsamında okulumuzu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında okulumuzu gezen ve okulumuzun her eğitim birimi ile ilgili olarak hayran kaldığını dile getiren Sy SPECHT, gördüğü ilgi ve profesyonelce hazırlanmış program için de ayrıca teşekkürlerini dile getirdi. Kültür buluşması kapsamında Amerikalı öğrencilerle ...

Devamını Oku

Güreşte Altın Madalya Aldık!

Adana Okul sporları Güreş turnuvasında Grekoromen dalında Gençler A kategorisinde 96 kiloda öğrencilerimizden Osman Boz 1. Olup altın madalya aldı.Adanayı temsilen Niğde’de yapılacak olan bölge turnuvasında öğrencimiz temsil edecektir.yine öğrencilerimizden Samet Türedi’de 66 kiloda 3. Olup bronz madalya aldı.

Devamını Oku

Erciyes / Kapadokya Gezimiz

Devamını Oku

İngiltere / Londra Gezimiz

Öğrencilerimizle İngiltereye Keyifli Bir Gezi Düzenledik.

Devamını Oku

Öğrencilerimizle İtalya ve İsviçre Gezimiz

Öğrencilerimizle İtalya ve İsviçre’ye Keyifli Bir Gezi Düzenledik.  

Devamını Oku

Altıneller Okulları İzmir Gezisi

Altıneller Okulları İzmir Gezisinden Kareler

Devamını Oku

Hızlı İletişim Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Kozan Yolu Otoban Kavşağı
Sarıçam / ADANA

Telefon:  0322 341 72 72

E-Posta  : saricamtemellise@altineller.com.tr